System Zagęszczania Włosów

Szeroka gama niechirurgicznych systemów zagęszczania włosów zapewnia odpowiednie rozwiązania dla każdego indywidualnego zapotrzebowania.
Na czym polega metoda – niechirurgiczny system zagęszczania włosów:
Jest to rozwiązanie dedykowane zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Naszymi Klientami są najczęściej osoby z problemem przerzedzenia włosów na koronie głowy jak również osoby, które od zawsze mają cienkie i delikatne włosy. System pozwala w kilka chwil i nieinwazyjny sposób uzyskać gęstą i piękną fryzurę.
Dzięki mocowaniu systemu na czubku głowy – zagęszczamy najbardziej widoczną partię, co jest niemożliwe w przypadku innego rodzaju zagęszczeń.
Baza systemu jest bardzo cienka i delikatna dzięki czemu przepuszcza powietrze i pozwala skórze oddychać. Włosy na bazie osadzone są w naturalny i odpowiednio gesty sposób. Indywidualny kierunek osadzenia włosów pozwala wykonać przedziałek w dowolnym miejscu. Długość, gęstość, kolor oraz skręt dobieramy z Klientem indywidualnie podczas pierwszej konsultacji.

Rezerwuj Wyzitę

Systemy na Mikroklipsy

W przypadku rozwiązań do kobiet, najczęściej stosujemy systemy na mikroklipsy. Jest to rozwiązanie gdzie pod siateczką – mikroskórą osadzone są specjalne elementy utrzymujące system dokładnie w miejscu jako zamocowania. System można zdejmować i nakładać samodzielnie w dowolnej chwili i w bardzo krótkim czasie.
Rozwiązanie jest nieinwazyjne, wygodne i pozwala w kilka chwil uzyskać wymarzoną fryzurę.
Rozwiązanie u mężczyzn w przypadku gdy korona głowy jest całkowicie pozbawiona włosów, pod siateczką(miktoskórą) mocujemy taśmy które przyczepiają się do oczyszczonej wcześniej skóry głowy.
Posiadamy dwa rodzaje włosa w systemach naturalny i syntetyczny.

Zapis na konsultacje tylko i wyłącznie drogą telefoniczną.
tel. 698314314

Rezerwuj Wyzitę

Skontaktuj Się

Warszawska Clinic
Ul. Warszawska 32/3 – Piętro I
66-400 Gorzów Wlkp.
Zapraszamy do kontaktu
Tel: 698 314 314


Email: info@warszawskaclinic.pl

Godziny otwarcia
Pon – Śr – Czw: 09:00 – 18:00 | Wt 08:00 – 18:00


Pt 08:00 15:00 | Sob i Niedz.: Zamknięte