Stymulujący Wzrost Włosów

Skóra głowy potrzebuje systematycznego oczyszczania i złuszczania aby mogła funkcjonować prawidłowo.  Peeling jest szczególnie potrzebny w problemach skóry głowy : ŁZS, łojotok, swędzenie, łupież i nadmierne wypadanie włosów.  Oczywiście peeling skóry głowy jest również rekomendowany dla osób które nie mają problemów ze skórą głowy i wypadaniem , pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji i równowagi skóry głowy. W takim przypadku zabieg peelingu wystarczy wykonać raz na miesiąc.

Peeling skóry głowy pomaga w przygotowaniu skóry do przyjęcia składników odżywczych i substancji aktywnych znajdujących się w preparatach trychologicznych.

Po peelingu kiedy skóra jest oczyszczona, a do mieszków włosowych dostarczany jest tlen, dzięki temu włosy zaczynają mniej wypadać oraz zaczynają pojawiać się nowe włoski.

Rezerwuj Wyzitę

Efekty

Włosy po peelingu są bardziej odbite od nasady, skóra jest odżywiona, zmniejszenie świądu skóry, znikają zaczerwienienia, poprawa pracy gruczołów łojowych. W przypadku silnego zalepienia mieszków włosowych widoczny efekt zmniejszenia wypadania włosów.

Żeby peeling przynosił efekty ważnym czynnikiem jest regularność, systematykę można określić po badaniu trychologicznym w celu ocenienia poziomu zanieczyszczenia oraz dobrania odpowiedniego rodzaju peelingu.

Przebieg zabiegu:

  • ocena stopnia zanieczyszczenia skóry, dobór peelingu trychologiczego
  • wykonanie peelingu
  • mycie głowy
  • nałożenie odżywki
  • wysuszenie włosów

Czas trwania 1h

Rezerwuj Wyzitę

WARSZAWSKA CLINIC GORZÓW WLKP.

ZABIEGI

null

Pierwsza Wizyta

null

Dr. Cyj Hair Filler

null

Peeling Skóry Głowy

null

Badanie Trychologiczne

null

Diagnostyka Laboratoryjna

null

Mezoterapia Mikroigłowa DermaPen

null

Zabiegi Specjalistyczne

null

Infuzja Tlenowa

Skontaktuj Się

Warszawska Clinic
Ul. Warszawska 32/3 – Piętro I
66-400 Gorzów Wlkp.
Zapraszamy do kontaktu
Tel: 698 314 314


Email: info@warszawskaclinic.pl

Godziny otwarcia
Pon – Śr – Czw: 09:00 – 18:00 | Wt 08:00 – 18:00


Pt 08:00 15:00 | Sob i Niedz.: Zamknięte